LCW G5GP-GXGZ-6R7S-0-100-R18-ZT-XX
DataSheet
LCW G5GP-GXGZ-6R7S-0-100-R18-ZT-XX PDF
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:23lm (18lm ~ 28lm)
Current - Test:100mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:72 lm/W
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:200mA
Supplier Device Package:4-PLCC
Size / Dimension:0.134" L x 0.134" W (3.40mm x 3.40mm)
Height - Seated (Max):0.089" (2.27mm)