GW JDSRS1.EC-FU-6M7N-L1N2-120-R33-XX
Description
LED DURIS E5 GW WHITE 4-SMD
DataSheet
GW JDSRS1.EC-FU-6M7N-L1N2-120-R33-XX PDF
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:55lm (52lm ~ 57lm)
Current - Test:120mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3V
Lumens/Watt @ Current - Test:153 lm/W
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:180mA
Supplier Device Package:5630
Size / Dimension:0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.034" (0.87mm)