GW P9LR33.CM-NTNU-XX57-1-150-R18
Description
LED DURIS S8 SMD
DataSheet
GW P9LR33.CM-NTNU-XX57-1-150-R18 PDF
Part Status:Obsolete
Color:White, Warm
CCT (K):3000K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:420lm (390lm ~ 450lm)
Current - Test:150mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):25.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:111 lm/W
CRI (Color Rendering Index):90
Current - Max:200mA
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)