GW PSLR32.PM-LRLS-XX51-1-150-R18-MC
Description
LED DURIS S5 SMD
DataSheet
GW PSLR32.PM-LRLS-XX51-1-150-R18-MC PDF
Type Description
Series:DURIS® S 5
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White, Cool
CCT (K):6500K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:150mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):6.3V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):70
Current - Max:200mA
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)