GW JTLMS1.CM-G7H2-XX58-1-60-R33
Description
LED DURIS E WHITE SMD 2835
DataSheet
GW JTLMS1.CM-G7H2-XX58-1-60-R33 PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Color:White, Warm
CCT (K):2700K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:27lm (21lm ~ 32lm)
Current - Test:60mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.05V
Lumens/Watt @ Current - Test:15 lm/W
CRI (Color Rendering Index):90
Current - Max:150mA
Supplier Device Package:2835
Size / Dimension:0.128" L x 0.110" W (3.25mm x 2.80mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)