LUW H9GP-KYLY-5F8G-1-350-R18-Z
Description
LED OSLON CL WHT 6500K 3SMD
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
LUW H9GP-KYLY-5F8G-1-350-R18-Z PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White, Cool
CCT (K):6500K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:116lm (82lm ~ 150lm)
Current - Test:350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:104 lm/W
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:1A
Viewing Angle:90°
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:3-SMD, No Lead
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.152" L x 0.152" W (3.85mm x 3.85mm)
Height - Seated (Max):0.095" (2.41mm)