GW CSSRM1.PC-NPNQ-6D6E-K2L1-700-R18-ZT
Description
LED OSLON WHITE SQUARE SMD
DataSheet
GW CSSRM1.PC-NPNQ-6D6E-K2L1-700-R18-ZT PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:305lm (280lm ~ 330lm)
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:700mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:156 lm/W
CRI (Color Rendering Index):70
Current - Max:1.8A
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.077" (1.95mm)