ASLD6-1R10S00B6
Manufacturer
Broadcom
VIGOR # :
Description
LED L4 WARM WHITE 10W RC DOWN 6"
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
ASLD6-1R10S00B6 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Color:-
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:-
Viewing Angle:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
0805E183K500KHT
0805E183K500KHT
CAP CER 0.018UF 50V 0805
KAT-3+
KAT-3+
3 DB SMT FIXED ATTENUATOR, DC -
SGP.1575.15.4.A.02
SGP.1575.15.4.A.02
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
ASLD6-1R10S00B6
ASLD6-1R10S00B6