
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSLON® Square |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 270lm (250lm ~ 290lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 700mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.8V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 138 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 1.8A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.082" (2.09mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of GW CSSRM2.EM-M8N1-XX55-1-700-R18-SDL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED EMITTER GALLERY WHITE 24SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2200K 2SMD
CAP CER 22PF 500V X7R 1210
XTAL OSC XO 30.0MHZ 3.3V SMD
IC OSC CLOCK 1GHZ 8QFM
GW CSSRM2.EM-M8N1-XX55-1-700-R18-SDL
LED OSLON SQUARE SMD