19757-L-AB
Manufacturer
Wakefield-Vette
VIGOR # :
Description
ROUND HEAT SINK BRIDGELUX LED
Catalog
LED Thermal Products
DataSheet
19757-L-AB PDF
Type Description
Series:19000
Package:-
Part Status:Active
Type:Heat Sink
For Use With/Related Products:Bridgelux LED Light Engines
Shape:Round
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
124214
ROUND HEAT SINK LED MODULES
LP0001/01-LI2000-0.25
LP0001/01-LI2000-0.25
STAR THERMAL PAD LED STAR BRD
LA004-012A99DN
LA004-012A99DN
ROUND FANSINK GE INFUSION
AFBR-5805AZ
AFBR-5805AZ
TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9
19757-L-AB
19757-L-AB
ROUND HEAT SINK BRIDGELUX LED
646-3/16
NUT DRIVER HEX SKT 3/16" 9.75"
P4SMA47C
P4SMA47C
TVS DIODE 40.2V 68.04V DO214AC