SA000-11009
Manufacturer
Sunon
VIGOR # :
Description
ROUND HEAT SINK SPOTLIGHTS
Catalog
LED Thermal Products
DataSheet
SA000-11009 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Heat Sink
For Use With/Related Products:Spotlights
Shape:Round
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RA002-002999DN
RA002-002999DN
RND HEAT SINK FORTIMO LED MODULE
SA000-12055
SA000-12055
ROUND HEAT SINK SPOTLIGHTS
LP0005/01-TG-A373F-0.45-2A
LP0005/01-TG-A373F-0.45-2A
THERMAL PAD LXK8-PWXX-0012/0016
C316C100GAG5TA7301
C316C100GAG5TA7301
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 RADIAL
SA000-11009
SA000-11009
C3E-48.000-8-1530-X-R
C3E-48.000-8-1530-X-R
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD