LP0001/01-TI900-0.12-0
Manufacturer
t-Global Technology
VIGOR # :
Description
STAR THERMAL PAD LED STAR BRD
Catalog
LED Thermal Products
DataSheet
LP0001/01-TI900-0.12-0 PDF
Type Description
Series:LP
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Thermally Conductive Pad
For Use With/Related Products:LED Star Board
Shape:Star
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SV-LED-325E
SV-LED-325E
ROUND HEAT SINK LED MODULES
3M8805-25.3X35.9MM
3M8805-25.3X35.9MM
RECT THERMAL PAD SEOUL ACRICH2
DUALLED-6850
DUALLED-6850
LED FAN HEAT SINK 68X50MM
LP0001/01-TI900-0.12-0
LP0001/01-TI900-0.12-0
STAR THERMAL PAD LED STAR BRD
SiT3372AI-4E2-30NZ76.800000T
SiT3372AI-4E2-30NZ76.800000T
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
SiT3372AI-1E2-28NX160.000000X
SiT3372AI-1E2-28NX160.000000X
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
X1548S12/T
X1548S12/T
DC DC CONVERTER 12V 15W