TA003-10003
Manufacturer
Sunon
VIGOR # :
Description
LED HEATSINK W/FAN 12V 60X15MM
Catalog
LED Thermal Products
DataSheet
TA003-10003 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:Fansink
For Use With/Related Products:-
Shape:Round
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ROUND HEAT SINK CN58 XLAMP XP-G
LP0002/01-PC99-0.06
LP0002/01-PC99-0.06
SQUARE THERMAL PAD LED SQUARE
STAR THERMAL PAD LED STAR BRD
1210J0250154JDT
1210J0250154JDT
CAP CER 0.15UF 25V X7R 1210
0313.100HXP
0313.100HXP
FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
72-099R
72-099R
GLOVE STYLE INSULATOR
TA003-10003
TA003-10003
LED HEATSINK W/FAN 12V 60X15MM