A001-100S
Description
LED ISOLATED STARS 100PC
Catalog
LED Thermal Products
DataSheet
A001-100S PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
For Use With/Related Products:-
Shape:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
803281
SQU THERM CLAD BRD AVAGO MOONSTN
19756-S
19756-S
ROUND HEAT SINK BRIDGELUX LED
ROUND HEAT SINK BRIDGELUX LED
RN73H1ETTP8252F25
RN73H1ETTP8252F25
RES 82.5K OHM 1% 1/16W 0402
82068
RUBBER BLACK G2E4 .060 48X40'
GRM3195C2A681JA01J
GRM3195C2A681JA01J
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 1206