LRF140070CB
DataSheet
LRF140070CB PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HS-4050-0345
HS-4050-0345
ROUND HEAT SINK BL-2000 BL-4000
LRF032008CB
LRF032008CB
ROUND HEAT SINK LED
0805J0100392KCT
0805J0100392KCT
CAP CER 3900PF 10V C0G/NP0 0805
5011E-4D
5011E-4D
VARIABLE TRANSFORMER 140V 100A