
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Color: | Yellow |
| Wavelength - Peak: | - |
| Configuration: | Single |
| Current: | 30mA |
| Millicandela Rating: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Lens Type: | - |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Voltage Rating: | 2.2V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 5000 |
Current price of A01BE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED LT BAR 8-CHIP SUPER RED DIFF
LED LT BAR 5X10MM 2CHIP RED DIFF
LED DOME 583NM YLW DIFF RA AXIAL
INDICATOR LOPRO STR BRKT YEL LED
F250 CHILLER, 250W, 115V
RES SMD 76.5 OHM 0.05% 1/5W 0805
CURRENT SENSOR (600A; 15V)