
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Color: | Yellow (x 12) |
| Wavelength - Peak: | 590nm |
| Configuration: | Bar - 12 Wide, DIP |
| Current: | 140mA |
| Millicandela Rating: | 3mcd |
| Viewing Angle: | - |
| Lens Type: | - |
| Lens Style: | Round |
| Lens Size: | 5.00mm Dia |
| Voltage Rating: | 1.95V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of XHUYX12DWB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED 3MM GAP DIFF GRN RA HOUSING
LED LIGHT BAR 8.89X8.89MM GREEN
LED 3MM HIGH EFF GREEN
BAR GRAPH ARRAY 12SEG HORZ YLW
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
CONN RCPT 24POS 0.079 GOLD SMD
ERC-55-600 164K .5% T-2 EK E3