
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | Green |
| Wavelength - Peak: | - |
| Configuration: | Single |
| Current: | 20mA |
| Millicandela Rating: | 28mcd |
| Viewing Angle: | 65° |
| Lens Type: | Diffused, Tinted |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 5mm, T-1 3/4 |
| Voltage Rating: | 2.2V |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 |
Current price of MV64539MP7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI PRISM BLVL BLUBLU TR SIL
LED CBI 3MM 4X1 GRN,GRN,GRN,GRN
596 PRISM SMD 1.6MM BILEVEL RND
LED SS GREEN DIFFUSED LP PCB 5MM
CONN HEADER VERT 76POS 2.54MM
DC DC CONVERTER +/-15V 250MW
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD