
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Color: | Red (x 2) |
| Wavelength - Peak: | 640nm |
| Configuration: | 2 High |
| Current: | 20mA |
| Millicandela Rating: | 175mcd |
| Viewing Angle: | 70° |
| Lens Type: | Diffused, Tinted |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 1.80mm Dia |
| Voltage Rating: | 1.85V |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 21280 |
Current price of WP4060VH/2SRD is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED PRISM 3MM RND ALGAAS RED SMD
LED 5MM VERT SUP DIFF GRN PC MNT
LED 2MM RT ANGLE YELLOW PC MNT
LED IND 1.8MM RA 660NM RED DIFF
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
DTS26Z11-02PN-3028
RG59 +2C18 FS +2C14 CMR BPEEL