
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 561 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White |
| Wavelength - Peak: | - |
| Configuration: | Single |
| Current: | 20mA |
| Millicandela Rating: | 1100mcd |
| Viewing Angle: | 45° |
| Lens Type: | Clear |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 5mm, T-1 3/4 |
| Voltage Rating: | 3.5V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 5616002100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 22PF SMD
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
B401 10X14 BLK/YEL CAUTION LOCK
LED 5MM VERT WHITE W/STANDOFF