
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 569 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | Blue (x 2) |
| Wavelength - Peak: | 428nm |
| Configuration: | 2 High |
| Current: | 10mA |
| Millicandela Rating: | 12.5mcd |
| Viewing Angle: | 70° |
| Lens Type: | Diffused, White |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Voltage Rating: | 3.5V |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 5690119900 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED PRISM 3MM RED/RED SMD
LED PRISM 3MM RA SUP RED/YEL SMT
LED ARRAY 3MM 10SEG FLAT TOP GRN
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
CONN HEADER SMD R/A 8POS 2.54MM
LED 3MM BI-LEVEL BLUE DIFF