
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Color: | Yellow (x 2) |
| Wavelength - Peak: | 590nm |
| Configuration: | 2 High |
| Current: | 140mA |
| Millicandela Rating: | 14mcd |
| Viewing Angle: | 40° |
| Lens Type: | Diffused, Tinted |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 2.90mm Dia |
| Voltage Rating: | 1.95V |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of XQT2LUY11D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED 5MM RT ANG SUP DIFF YEL PCMT
LED PRISM 3MM YEL/GRN/RED
LIGHTBAR 3.81X19.05MM GREEN DIFF
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
TAPE DBL COAT CLR 1/2"X 1/2" 5PK
LED 3MM YELLOW DIFF BI-LEVEL CBI