
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 593 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | Green (x 1), Red (x 3) |
| Wavelength - Peak: | - |
| Configuration: | 3 High |
| Current: | 10mA Green, 10mA Red |
| Millicandela Rating: | 6mcd Green, 11mcd Red |
| Viewing Angle: | - |
| Lens Type: | - |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 2.85mm Dia |
| Voltage Rating: | 2V Green, 2V Red |
| Mounting Type: | Surface Mount, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 300 |
Current price of 593212130313F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI 3MM 4X4 Y/G,Y/G,Y/G,Y/G
LED RECT YLW/GRN VERT RT ANGLE
LIGHT PIPE 3MM RND LENS
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVCMOS
LED PRISM
DC DC CONVERTER 13.8V 75W