
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 570 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | Yellow (x 2), Blank (x 1) |
| Wavelength - Peak: | 590nm |
| Configuration: | 3 High |
| Current: | 30mA |
| Millicandela Rating: | 8mcd |
| Viewing Angle: | 70° |
| Lens Type: | Diffused, Tinted |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 2.90mm Dia |
| Voltage Rating: | 2.1V |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 600 |
Current price of 5700100330F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI 3MM 3X1 YLW/YLW/GRN DIFF
LED ASSY VERT
LED CBI 3MM 4X4 QUAD R/G,GRN,Y/G
RES 402 OHM 0.1% 1/16W 0603
RES 26.1 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
LED CBI 2MM 3X1 YLW,YLW,X DIFF