
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 570 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | Green (x 1), Red (x 1), Blank (x 1) |
| Wavelength - Peak: | 565nm, 627nm |
| Configuration: | 3 High |
| Current: | 25mA Green, 30mA Red |
| Millicandela Rating: | 10mcd Green, 15mcd Red |
| Viewing Angle: | 70° |
| Lens Type: | Diffused, Tinted |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 4.80mm Dia |
| Voltage Rating: | 2.2V Green, 2V Red |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 625 |
Current price of 5700100210F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI BI-LEVEL T/H
LED CBI 3MM 4X1 RED,YLW,RED,X
LED CBI 3MM GREEN 12BLOCK RA
RES 143K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP
LED CBI 2MM 3X1 GRN,RED,X DIFF