
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 570 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | Green (x 2), Blank (x 1) |
| Wavelength - Peak: | 565nm |
| Configuration: | 3 High |
| Current: | 25mA |
| Millicandela Rating: | 10mcd |
| Viewing Angle: | 70° |
| Lens Type: | Diffused, Tinted |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Voltage Rating: | 2.2V |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 600 |
Current price of 5700100220F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI 3MM BI-LVL GRN/GRN DIFF
HOLDER LED SRL 5MM RED
LED ASSY RA 3MM 2LVL GRN DIFF
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
RES MF 2W 0.1% AXIAL
LED CBI 2MM 3X1 GRN,GRN,X
DSUB CONT SIZE 8 PLUG SOLDER