
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | H220C |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | Red (x 2) |
| Wavelength - Peak: | 700nm |
| Configuration: | 2 High |
| Current: | 20mA |
| Millicandela Rating: | 2mcd |
| Viewing Angle: | 40° |
| Lens Type: | Diffused |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Voltage Rating: | 2.1V |
| Mounting Type: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of H220CRD-LP is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI 3MM BI-LVL RED/RED
LED CBI 3MM 4X1 Y/G,GRN,Y/G,GRN
ORCA ADAPTER LT PIPE BLUE 3.4V
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
LED ASSY RA 3MM 2LVL RED DIFF
D38999/27HJ2ZE
ER 14C 4#16 10#12 PIN RECP