
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | Yellow |
| Wavelength - Peak: | 583nm |
| Configuration: | Single |
| Current: | 20mA |
| Millicandela Rating: | 7mcd |
| Viewing Angle: | 60° |
| Lens Type: | - |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Voltage Rating: | 2V |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of HLMP1402101F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED CBI 3MM BI-LVL BLANK/GREEN
LED CBI 3MM 3X1 Y/G,Y/G,Y/G
3MM CBI RGT ANGLE RED DIFF
RES 920 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
RES 511K OHM 1/8W 1% AXIAL
FIXED IND 150NH 725MA 200 MOHM
LED CBI 3MM 1POS YELLOW TH