
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HLMP-Qxxx |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | Red |
| Wavelength - Peak: | 645nm |
| Configuration: | Single |
| Current: | 30mA |
| Millicandela Rating: | 200mcd |
| Viewing Angle: | 28° |
| Lens Type: | Tinted |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Voltage Rating: | 5V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of HLMP-Q105-P0010 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INDICATOR SW LOPRO RT ANGLE GRN
LED T-3MM RED/GN BICLR 3LD RA
LED ASSY RA 2X3MM
LED DOME ALGAAS RED CLEAR RA