CM00624400
Description
LED ACCY MOUNTING SPACER 0.400"
DataSheet
CM00624400 PDF
Color:Natural
Length:0.400" (10.16mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 4-130
ELM 4-130
LED MT SR VERT X 0.130" 3MM 2LD