CM00624625
Description
LED ACCY PCB STD SPACESETTER
DataSheet
CM00624625 PDF
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Color:Natural
Length:0.625" (15.88mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 1-660
ELM 1-660
LED MT SR VERT
LED MT SR VERT X 0.885" 5MM 3LD