CM00624300
Description
LED HARDWARE STAND-OFF
DataSheet
CM00624300 PDF
Type Description
Series:SpaceSetterâ„¢
Package:Bulk
Part Status:Not For New Designs
Color:Natural
Length:0.300" (7.62mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 2-925
ELM 2-925
LED MT SR VERT X 0.925" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.120" 3MM 2LD
8317
SPACER MOUNTS LED T-1 3/4 .240"
CM00624300
CM00624300
LED HARDWARE STAND-OFF
46815
SCREWDRIVER PHILLIPS #2 9.21"