LEDS2M-220-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .220"
DataSheet
LEDS2M-220-01 PDF
Color:Natural
Length:0.220" (5.59mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 2-605
ELM 2-605
LED MT SR VERT X 0.605" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.365" 5MM 3LD
LED MT SR VERT X 0.830" 3MM 2LD