27LED2SP0500
Description
LED SPACER, .500 SPACER, .187 OD
DataSheet
27LED2SP0500 PDF
Color:-
Length:0.500" (12.70mm)
LED:1.42mm LEDs
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 1-575
ELM 1-575
LED MT SR VERT
LED MT SR VERT X 0.190" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.895" 5MM 3LD