LEDS2M-300-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .300"
DataSheet
LEDS2M-300-01 PDF
Color:Natural
Length:0.300" (7.62mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WA-SLED NYLON 66 UL94 V-2 COLOUR
ELM 4-360
ELM 4-360
LED MT SR VERT X 0.360" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.320" 3MM 2LD
LEDS2M-300-01
LEDS2M-300-01
K38
K38
SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 11.75"
6020
VARIABLE TRANSFORMER 280V 35A