CM00624375
Description
LED ACCY MOUNTING SPACER 0.375"
DataSheet
CM00624375 PDF
Color:Natural
Length:0.375" (9.53mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LEDM-1-04
LEDM-1-04
LED SPACER 5MM T-1-3/4 BLK 4MM
ELM 3-225
ELM 3-225
LED MT SR VERT X 0.225" 5MM 3LD
LED MT SR VERT
CM00624375
CM00624375