LEDS2M-180-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .180"
DataSheet
LEDS2M-180-01 PDF
Color:Natural
Length:0.180" (4.57mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 1-490
ELM 1-490
LED MT SR VERT
LED MT SR VERT X 0.825" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.100" 3MM 2LD