27LED2SP0375
Description
LED SPACER, .375 SPACER, .187 OD
DataSheet
27LED2SP0375 PDF
Color:-
Length:0.375" (9.53mm)
LED:1.42mm LEDs
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 2-860
ELM 2-860
LED MT SR VERT X 0.860" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.855" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.805" 3MM 2LD