LEDS2M-440-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .440"
DataSheet
LEDS2M-440-01 PDF
Color:Natural
Length:0.440" (11.18mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 1-320
ELM 1-320
LED MT SR VERT
LED MT SR VERT
7365
SPACER MOUNTS LED T-1 .360"
C04UL0R5B-6SN-X0T
C04UL0R5B-6SN-X0T
CAP CER 0402
LEDS2M-440-01
LEDS2M-440-01
A009-D-V-1000
A009-D-V-1000
LED DRIVER CC BUCK 25.6V 1A