LEDS2M-750-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .750"
DataSheet
LEDS2M-750-01 PDF
Color:Natural
Length:0.750" (19.05mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 4-460
ELM 4-460
LED MT SR VERT X 0.460" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.800" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.515" 3MM 2LD
RWR84S1961FRB12
RWR84S1961FRB12
RES 1.96K OHM 7W 1% WW AXIAL
LEDS2M-750-01
LEDS2M-750-01
CABLE ASSEMBLY M8 4POS 5M