PLP1-100-F
Manufacturer
Califia Lighting (Bivar)
VIGOR # :
Description
LIGHT PIPE PNL 3MM LENS 0.100"
Catalog
Optics - Light Pipes
DataSheet
PLP1-100-F PDF
Type Description
Series:PLP1
Package:Bag
Part Status:Active
Color:Clear
Configuration:Single
Type:Rigid
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit, Rear
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:3mm