PLP1-100-D
Manufacturer
Califia Lighting (Bivar)
VIGOR # :
Description
LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 0.100"
Catalog
Optics - Light Pipes
DataSheet
PLP1-100-D PDF
Type Description
Series:PLP1
Package:Bag
Part Status:Active
Color:White Diffused
Configuration:Single
Type:Rigid
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit, Rear
Lens Style:Round with Domed Top
Lens Size:3mm