PLPC2-10MM
Manufacturer
Califia Lighting (Bivar)
VIGOR # :
Description
LIGHT PIPE PNL MNT 2MM RND 10MM
Catalog
Optics - Light Pipes
DataSheet
PLPC2-10MM PDF
Type Description
Series:PLPC
Package:Bag
Part Status:Active
Color:Clear
Configuration:Single
Type:Rigid
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit, Front
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:2.3mm