SZ1-10.00-Y50-F4P54
DataSheet
SZ1-10.00-Y50-F4P54 PDF
Part Status:Active
Color:Yellow
Configuration:Single
Type:Flexible 10" (254.0mm)
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit
Lens Style:Round with Domed Top
Lens Size:4.20mm
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FLXR2RTP04
FLXR2RTP04
RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 4" RED
LPC_112_CTP
LPC_112_CTP
LITEPIPE 4MM RND VERT 1.120"
VLP2-F-4
VLP2-F-4
LED LIGHT PIPE CLR VERT 21.8MM
CRCW12063M60FKEA
CRCW12063M60FKEA
RES SMD 3.6M OHM 1% 1/4W 1206
SZ1-10.00-Y50-F4P54
SZ1-10.00-Y50-F4P54
3KASMC36AHM3_A/H
3KASMC36AHM3_A/H
TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
RN732BTTD1371D10
RN732BTTD1371D10
RES 1.37K OHM 0.5% 1/8W 1206