SZ1-10.00-B150-F4P
Manufacturer
Califia Lighting (Bivar)
VIGOR # :
Description
FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT
Catalog
Optics - Light Pipes
DataSheet
SZ1-10.00-B150-F4P PDF
Type Description
Series:SZ1
Package:Bag
Part Status:Active
Color:Blue
Configuration:Single
Type:Flexible 10" (254.0mm)
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit
Lens Style:Round with Domed Top
Lens Size:4.20mm