SZ4-10.00-RW-F5P54
DataSheet
SZ4-10.00-RW-F5P54 PDF
Part Status:Active
Color:Red, White
Configuration:Single
Type:Flexible 10" (254.0mm)
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit
Lens Style:Round with Domed Top
Lens Size:5.10mm