LPR4-1000-0700F-R130
Description
RED/640NM
DataSheet
LPR4-1000-0700F-R130 PDF
Type Description
Series:LPR4
Package:Tray
Part Status:Active
Color:Red
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:3.90mm
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LPR5-0800-1000F-Y50
LPR5-0800-1000F-Y50
YELLOW/570NM
LPR3-1000-0700D-RGB
LPR3-1000-0700D-RGB
LPR5-0800-2000D-OY
LPR5-0800-2000D-OY
ORANGE 590NM/YELLOW 572NM
VZH101M1ETR-0607S
VZH101M1ETR-0607S
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
4084
FUNCTION GENERATOR 20MHZ PRG DDS