PLP1-100-FS
Description
LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100"
DataSheet
PLP1-100-FS PDF
Part Status:Active
Color:Smoke, Diffused
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:3mm