LPR4-1000-0700F-R480
Description
RED/630NM
DataSheet
LPR4-1000-0700F-R480 PDF
Type Description
Series:LPR4
Package:Tray
Part Status:Active
Color:Red
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:3.90mm
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LC-48.0
LC-48.0
LIGHT PIPE 4MM RND LENS 48.0"