FLXR2GTP12
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
VIGOR # :
Description
RUGGD FLEX LIGHTPIPE CLR 12" GRN
Catalog
Optics - Light Pipes
DataSheet
FLXR2GTP12 PDF
Type Description
Series:FLXR
Package:Bag
Part Status:Not For New Designs
Color:Green
Configuration:Single
Type:Flexible 12" (304.8mm)
Mounting Type:Panel Mount
Lens Style:Round with Domed Top
Lens Size:7.1mm